Агрономічна служба "Tekom Agro Group" особливо ретельно ставиться до мінерального живлення посівів. Фахівцями чітко визначаються норми та період внесення, адже мінеральне живлення має бути якомога якіснішим, забезпечуючи хороші показники валу врожайності та якості врожаю.

 

То ж щойно температура в Білгород-Дністровському районі Одеської області дійшла до необхідної мінусової позначки, в ТОВ "Агрофірма "Південна", розпочали внесення мінеральних добрив для підживлення озимого ріпаку азотом та сіркою, щоб сприяти його подальшому належному розвитку.

 

"Нарешті довгоочікувані приморозки і на півдні Одещини, що дозволило нашим спеціалістам вийти в поля і оперативно та якісно внести мінеральні добрива по посівам озимого ріпаку. На сьогодні ріпак перебуває у фазі 8 листків, то ж вноситься сульфат амонію з розрахунку 200 кг на 1 га. Для роботи у полі задіяні вантажівки, трактор JOHN DEERE з розкидувачем AMAZONE, навантажувач JCB і трактор JOHN DEERE з пересувною обогріваною побутівкою. Усі працівники забезпечені гарячим харчуванням", - розповів директор "Агрофірми "Південна" Олексій Логінов.

 

Нагадаємо, що за оцінками фахівців агрономічної служби "Tekom Agro Group", найбільш розвинену кореневу систему, у озимого ріпаку, зокрема в "Агрофірмі "Південній", зафіксовано на полях, які були засіяні сівалками MZURI PRO-TIL. Агрегат обробляє вузькі смуги ґрунту, вносить добрива в шар оброблюваної смуги на глибину 15-18 см та здійснює висів насіння на певну постійну глибину, тим самим забезпечуючи належні умови для їх швидкого проростання.

 

Прес-служба агрооб’єднання
«Теком Агро Групп»