У поля вийшли спеціалісти ТДВ "Чорноморець" для проведення азотно-сірчаного підживлення озимої пшениці по мерзлоталому ґрунту.

 

- Щоб полегшити весняний старт пшениці, ми вже зараз турбуємося про відповідне забезпечення рослин поживними речовинами. Температурний режим дозволяє нам провести якісне підживлення. Агрономи знають, що найбільший вплив на урожайність має азот, далі йдуть сірка, фосфор, калій. Сульфат амонію містить у собі не тільки амонійну форму азоту, а й сірку, що робить його цінним при побудові схеми живлення. Амоній добре доступний рослинам, мало рухливий і не вимивається з ґрунту. Ну, а сірка посилює засвоєння азоту, підвищує стійкість рослин до шкідників, хвороб та несприятливих факторів зовнішнього середовища. Тому при побудові системи живлення ми враховуємо цю особливість, - говорить заступник директора з виробництва ТДВ "Чорноморець" Іван Оловацький.

 

Підживлення озимої пшениці, азотно-сірчаним мінеральним добривом, в нормі 100кг/га, в ТДВ "Чорноморець" проводять за допомогою розкидача добрив Amazone.

 

Також, в агрономічній службі "Tekom Agro Group" зазначають, що перед застосуванням того чи іншого добрива фахівці вивчають загальний стан рослин і потім визначають скільки потрібно дати елементів живлення культурі під плановану врожайність. Адже для ефективного результату рахується кожен елемент витрат на гектар. І мінеральне живлення є одним із таких важелів їх оптимізації та збільшення урожайності.

 

Прес-служба агрооб’єднання
«Теком Агро Групп»