Температура повітря на півночі Одеської області, в Подільському районі, у першій декаді березня, сприяє масовому льоту шкідників на посівах озимого ріпаку. В першу чергу це - прихованохоботники, які можуть завдати дуже суттєвих пошкодженнь рослинам, а це, у разі несвоєчасного обробітку, може в майбутньому призведе до значних втрат врожаю.

 

В агрономічній службі агрооб’єднання Tekom Agro Group наголошують, важливо знищити шкідника до моменту відкладання яєць самкою. Тобто встигнути в коридор тривалістю 14 днів (від вильоту до моменту відкладання яєць) внести інсектицид на поле.

 

- За результатами обліків, проведених у нашому відділенні, ми бачимо, що активний літ шкідника і його кількість в ловчих чашках перевищує допустимий поріг шкодочинності! То ж оперативно відпрацювали на озимому ріпаку, по прихованохоботнику, перитроїдним інсектицидом з додаванням адьюванта. Обробку намагаємось провести при оптимальних умовах для дії інсектицида і в момент максимальної активності шкідника. Вчасна обробка запобігає розмноженню і подальшому заселенню прихованохоботника - говорить лінійний агроном відділення Абамєліково ТОВ "Ясні Зорі" Андрій Дашков.

 

Прес-служба агрооб’єднання
«Теком Агро Групп»